Impressive

Largo

Arte

Perspective

Perspective Wide

Elite

Eligna

Eligna Wide

Exquisa

Classic

Creo

Loc-floor

Doplňky

HydroSeal

Podlaha Impressive a Impressive Ultra má nejen fantastický vzhled, ale nabízí také úžasné vlastnosti díky moderní inovační technologii společnosti QUICK-STEP.

Unikátní VODĚODPUDIVÁ vrstva

Dnes je čištění prakticky bezpracné, prosakování vody je věcí minulosti. Naše nová řada Impressive je doplněna o hydrofobní vrstvu HydroSeal na hranách.

Voda jednoduše zůstává na této jedinečné vrstvě a vytváří kapky, které lze ihned setřít.

Antistatický spoj

Antistatický spoj mezi prkny odpuzuje prach a zabraňuje hromadění nečistot v drážkách, což pro vás znamená méně údržby při snaze o dosažení dokonalého vzhledu.

Designer´s Choice

Pro sortiment QUICK-STEP jsou vybírány jen ty nejlepší vzory. Nejpoutavější ukázky, na které jsou naši designéři obzvláště hrdí, jsou označeny logem DESIGNER´S CHOICE.

QUICK-STEP je synonymem odolnosti a trvalé krásy. Široká paleta vzorů dokáže ve Vašem interiéru pravá kouzla; učiní z něj opravdový domov. Proměna Vašeho domu v domov je přesně to, co motivuje tým našich návrhářů. Vášní pracovníků QUICK-STEP je vyvíjet nejkrásnější podlahy a jedinečnou technologii, která za nimi stojí.

Naši návrháři promítají Vaše potřeby do módních a zároveň nadčasových podlah. Podlah, na nichž se můžete pohybovat. Podlah pro život.

Scratch guard

Podlahy samozřejmě bývají vystaveny velké aktivitě. Skotačící děti, domácí mazlíčci a večírky. Vaše podlaha toho musí vydržet hodně. Po určité době může kvůli drobným šrábancům ztratit přitažlivý vzhled. U podlahy QUICK-STEP tomu tak není. Po týdnech, měsících a letech používání je Vaše podlaha stejně krásná a intenzivní jako první den. Testy prokazují, že podlahy QUICK-STEP se SCRATCH GUARD jsou až desetkrát odolnější proti poškrábání než podlaha bez SCRATCH GUARD.

Technologie, inovace

Technologie SCRATCH GUARD, díky níž je povrchová vrstva našich podlah ještě odolnější proti poškrábání, poskytuje dlouhotrvající ochranu. SCRATCH GUARD využívá revoluční technologii CROSS-LINK a technologii nanočástic. Je to pouze jedna z unikátních vlastností, kterým podlaha QUICK-STEP vděčí za svojí odolnost.